Nice M 3 BAR Bariyer ve Servisi

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice M 3 BAR Bariyer ve Servisi

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Kollu Bariyer

Alt Kategori : Nice M Bar Kollu Bariyer


Nice M 3 BAR Bariyer ve Servisi 3 metrelik geçiş alanlarını sınırlandırmak istediğinizde ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak Nice M 3 BAR Bariyer modeli en ideal çözümlerden olacak. Nice güvencesi ile bütçenize uygun fiyat avantajlarında bar kit olarak satılan bariyer sistemine ek olarak sticker fitil, 1 adet ikili beyaz led, 1 adet mofb fotosel, 1 adet smxı kumanda alıcısı, 2 adet FLO2RE uzaktan kumanda ve 1 adet WA11 çatal ayak aksesuarlarına sahip olabilirsiniz. Bariyer modelini kullanımı tercih ettiğiniz her alanda yoğun kullanımlarınıza uygun olarak saatte 500 kez çalıştırma imkanı bulacağınız ürünün toplam açılma süresini 1,5 saniye ile 4 saniye arasında ayarlayabilirsiniz. Toplu konur, otopark, endüstriyel tesis, kamu kurum ve kuruluşlarının girişleri için daha pek çok alanda kullanımını gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz NİCE M3 BAR BARİYER modeli iki bariyeri le senkronize çalışabilmekle birlikte otomatik geçiş sistemlerine de uygundur. Ayrıca 3 metrelik bariyer kolunu sağa veya sola monte ettirebilirsiniz.

Nice M 3 BAR Bariyerler ve Servisi Teknik Özellikleri
Engel tanıma özelliği, motor hareketi monitörlemesi gibi özellikleriyle güçlü yay yapısında çok daha güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz bariyer modeli -20 derece ile 50 derece arasında çalışma sıcaklığında performansından ödün vermeden uzun yıllar sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanıyabilmektedir. 230 V AC enerji girişi ve 150W’lık güç ile çalışan bariyer enkoder kontrollü hareketi le yavaş başlama ve yavaş durma özelliğine sahiptir. Ip 44 koruma sınıfındaki ürün 100Nm tork özelliğinin yanında üzerinde ili adet entegre loop ile kullanılmaktadır. Kendisine özel harici akü bağlantısı ile acil back-up sistemine sahip olan ürün olası bir güç kesintisi durumunda kesintisiz bir kullanım olanağı sunuyor. Kaliteli tasarımında sağlamlığı ile uzun yılar sorunsuz kullanacağınız NİCE M3 BAR BARİYER modeli için siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice M3 Bar Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz

Nice M 3 BAR Bariyerler ve Servisi,  Nice Kollu Bariyerler, Nice M 3 BAR Bariyer Fiyatları, Nice M 3 BAR  Kollu Bariyer, Nice Kollu Bariyer, Kollu Bariyer Fiyatları, Nice Bariyer Teknik Destek, Nice M 3 BAR Bariyerler ve Servisi Teknik Özellikleri gibi daha bir çok konuda yardım almak isterseniz Nice Eskişehir İletişim sayfamızdan Ulaşabilirsiniz.