Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Kollu Bariyer

Alt Kategori : Nice M Bar Kollu Bariyer


Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi Bariyer sistemlerinde 4 veya 5 metrelik geçiş alanlarını sınırlandırmak istediğinizde ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi modelini tercih edebilirsiniz. Bar kit olarak iki farklı seçenekte satışa sunulan ürünler içerisinde tek fiyata M5 BAR Gövde, 4 metre kol (diğer seçenekte 5 metre kol), sticker fitil, 1 adet ikili beyaz led, mofb fotosel, smxı kumanda alıcısı, WA11 çatak ayak ve 2 adet FLO2RE uzaktan kumanda ürünlerine sahip olabilirsiniz. Aksesuar seçenekleriyle set halinde satışa sunulan ürün grubunda rahat ve konforlu kullanımı bir arada bulacaksınız. 4 ve 5 metrelik bariyer kolları sağa veya sola monte edilebilmektedir. Otomatik geçiş sistemlerine uygunluğunun yanında Master/Slave fonksiyonu sayesinde kolaylıkla iki bariyer senkronize çalışabilmektedir.

Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi Teknik Bilgileri
Engel tanıma özelliği, güçlü yay yapısı, enkoder kontrollü hareketi ile yavaş başlama ve yavaş durma özelliği, motor hareket monitörlemesi ve daha pek çok özelliğinde güvenli kullanımı da beraberinde sunan Nice M5 Bar Kollu Bariyer Sistemi modeli ıp44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir. Ürünün -20 derece ile 50 derece arasında sorunsuz çalışma ortam sıcaklığı mevcuttur. Saatte 350 kez çalışma sürekliliğinde yoğun kullanımlarınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz bariyer modelinin 3 ile 6 saniye arasında ayarlanabilir toplam açılma süresi bulunmaktadır. 200Nm’lik torka sahip bariyer 230 V AC enerji girişi ve 110W2lık güç ile çalışmaktadır.

4 ve 5 metrelik geçiş alanları için bariyer sistemlerini tercih ettiğinizde ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak kit ürünler dahilinde aksesuarları ile en uygun fiyata satışa sunulan Nice M5 Bar  Kollu Bariyer modeli tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamanızı sağlayacak. Aksesuarlarla bağlantı kolaylığında hazır fotosel yuvaları ile fotosel zahmetsiz bir şekilde bariyere bağlanabilmektedir. Bariyerin yukarı kısmına uygun olarak yerleştirilen kontrol ünitesi hızlı ve kolay bakım imkanını da beraberinde getirir.