Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Endüsriyel Kepenk Motorları

Alt Kategori : Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru


Nice Endüstriyel alanlarda araç giriş çıkışlarının yoğunluğuna seri bir geçiş imkanı için tüm ihtiyaçlarınıza alternatif bir kepenk motoru olarak satışa sunulan Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru endüstriyel tesislerde tercih edilen kepenk kapılar için tercih edilebilmektedir. Krank mekanizmalı, elektronik limit switchli olarak satışa sunulan motor ürün grubu serisinde 100kg’lık kapılardan 200kg’lık kapı ağırlığına kadar taşıma kapasitesi ile satışa sunulmaktadır. Kepenk sistemi şafına direk olarak bağlama imkanı bulacağınız motor basit montaj imkanı ile kolay kurulumu beraberinde getirmektedir. Hazır kornektörlü kabloları sayesinde elektriksel bağlantısı hta payına meyil vermeden yapılan ürün rediktöründeki paraşüt özelliği ve emniyet bağlantıları sayesinde maksimum güvenli kullanımı en üst seviyelerde tutmaktadır. Nice Türkiye garantisinde uzun yılalr güvenle ve sorunsuz kullanım olanağı bulabileceğiniz Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru 0,75 Kw motor gücü ile çalışmaktadır.

Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru Teknik Özellikleri
3*380 V- 50 Hz çalışma voltajında %60 çalışma sürekliliği ile orta yoğunlukta kullanımlarınız için endüstriyel tesislerde tercih edebileceğiniz motor modeli saniyede 15 rpm’lik kepenk kapı mekanizmasının açılma ve kapanma hızına sahiptir. -5 derece ile 40 derece arasında çalışma ortam sıcaklığında motor mekanizması performansından ödün vermeden sorunsuz kullanımlarınıza imkan tanıyabilmektedir. Yalnızca 24kg2lık mekanizma ağırlığı bulunan Nice RDF 220 Endüstriyel Kepenk Motoru ıp 54 koruma sınıfına dahil edilmiştir. 220Nm’lik maksimum tork özelliği de bulunan ürün güvenli kullanımlarınıza uygun olarak endüstriyel tesislerde kepenk kapılar için en ideal çözüm olanağı olarak ihtiyaçlarınıza bir alternatif sunmaktadır. Ayrıca kepenk kapıları aksesuar seçeneklerine entegre yapısı ile zengin aksesuar seçeneklerinden faydalanarak motor mekanizmasının çok daha fonksiyonel kullanımı ile kullanım konforu sağlayabilirsiniz. Nice garantisinde bütçenize en uygun fiyat avantajlarında kepenk motoru siparişinizi verebilirsiniz.

Ayrıca garaj kapısını motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Nice Soon Garaj Kapısı Motoru Teknik Destek Hattı 0222 246 06 44