Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Endüsriyel Kepenk Motorları

Alt Kategori : Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru


Nice Eskişehir Endüstriyel tesislerde araçların seri bir şekilde giriş çıkışlarına imkan tanıyan kepenk kapılar motor mekanizması ile otomatik kullanımlara uygun hale getirilebilmektedir. Kepenk motoru ihtiyaçlarınız için RDF serisinde Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru bütçenize uygun fiyatları ile Nice Türkiye garantisinde satışa sunuluyor. Kablo ve kontrol ünitesiyle bir arada sahip olacağınız motor modeli krank mekanizmalı bir ürün olarak elektronik limit switch sistemine sahiptir. Paraşüt özellikli elektromekanik motor modeli fren mekanizması ve emniyet bağlantısı ile güvenli kullanımlarınıza kalıcı bir itimat sağlayabilmektedir. Kepenk kapılarının ağırlık taşıma kapasitesine uygun oalrak uzunluğu ve genişliğiyle ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek niteliklerinde 24kg’lık mekanizma ağırlığında basit montaj imkanından faydalanabilirsiniz. Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru kepenk kapıların şaftına direk olarak bağlanabilmekte ve hazır kornektörlü kabloları ile elektriksel bağlantısı hatasız şekilde yapılabilmektedir.

Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru Teknik Destek
Akıllı teknolojide Avrupa standartları ve yönergelerinde belirtilen tüm güvenlik önlemleriyle imal edilmiş olan ürününün 0,75kW’lik motor gücü bulunmaktadır. 300mm şafında 290Nm’lik tork özelliğine sahip olan motor modeli saniyede 15Rpm’lik kepenk kapıların açılma ve kapanma hızına sahiptir. Çalışma ortam sıcaklığı olarak -5 derece ile 40 derece arasında performansından ödün vermeden motor mekanizmasını uzun yıllar sorunsuz bir şekilde otomatik kullanımlarınıza uygun olarak kullanabilirsiniz. Uygun fiyat avantajlarında satışa sunulan Nice RDF 290 Endüstriyel Kepenk Motoru bütçenizi de zorlamayacak. Ayıca otomatik kullanım olanağını çok daha işlevsel hale getireceğiniz aksesuar seçenekleri arasından da fotoselden soketli alıcıya, flaşörden uzaktan kumandaya kadar tüm motor mekanizmasına uygun aksesuarlardan da faydalanabilirsiniz. Seri bir kullanım olanağında orta yoğunlukta kullanımlarınız için rahatlıkla tercih edeceğiniz motor modeli %60 çalışma sürekliliğine sahiptir. 3*380 V – 50Hz çalışma voltajında ürün ıp 54 koruma sınıfına da dahil edilmiştir.

Ayrıca garaj kapısını motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.