Nice RDF 450 kepenk Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice RDF 450 kepenk Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Endüsriyel Kepenk Motorları

Alt Kategori : Nice RDF 450 kepenk Motoru


Endüstriyel alanlar için kepenk kapıları kullanımını otomatik olarak tercih ettiğinizde motor mekanizması ihtiyaçlarınız için Nice RDF 450 kepenk motoru ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak satışa sunulmaktadır. Ürün grubu serisinde kepenk kapılarının ağırlığına uygun şekilde tercih edebileceğiniz ölçülere göre ağırlık taşıma kapasitesinde tüm ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyat avantajlarında 3*380 V- 50 Hz çalışma voltajında 1,1 kW motor gücü olan ürün krank mekanizması ile satışa sunuluyor. Nice Türkiye garantisinin yanında fren mekanizması ve emniyet bağlantısı ve paraşüt özelliğiyle güvenli kullanımınıza kalıcı bir itimat sağlayacak motor modeli kepenk sisteminin şaftına direkt olarak bağlanabilme özelliği göstermektedir. Ayrıca hazır kornektörlü kabloları ile elektriksel bağlantısı hatasız olarak gerçekleştirilebilecek motor yalnıza 24kg’lık mekanizma ağırlığı ile basit montaj imkanını da beraberinde getirmektedir. Avrupa kalite standartları ve yönergelerinde güvenli ve akıllı teknolojide imal edilmiş olan Nice RDF 450 kepenk motoru 450Nm’lik torka ve 15 rpm’lik hıza sahiptir.

Nice RDF 450 Kepenk Motoru Teknik Destek
-5 derece ile 40 derece arasında çalışma ortam sıcaklığında uygun hava koşullarında motor mekanizmasını performansından ödün vermeden uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ip 54 koruma sınıfına da dahil edilmiş olan ürün %60 çalışma sürekliliğinde orta yoğunlukta kullanımlarınıza uygun olarak tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmektedir. Kepenk kapılar için satışa sunulan zengin aksesuar seçenekleriyle entegre bir yapı sergileyen ürün için ürünün fonksiyonel özelliklerini ön plana çıkararak tercih edeceğiniz aksesuar ile kullanımda konfor sağlayabilirsiniz. Araç giriş çıkışları için güvenli ve seri bir çalışma imkanında zamandan tasarruf sağlayacağınız Nice RDF 450 kepenk motoru ile kepenk kapılarda otomatik kapı kullanımı için tüm ihtiyaçlarınıza en ekonomik fiyatlarda güvenle sizler de karşılayacaksınız.

Ayrıca garaj kapısını motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.