Nice Robus 500 Hs hızlı Bahçe Kapısı Motoru

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice Robus 500 Hs hızlı Bahçe Kapısı Motoru

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Bahçe Kapısı Motorları

Alt Kategori :


Yana kayar kapılarda motor mekanizmasının çok daha hızlı kullanım olanağı sağladığı Nice Robus 500 Hs hızlı seri motor modeli maksimum düzeyde zaman tasarrufu sağlıyor. 500kg ağırlığındaki kapı otomasyonlarını taşıma kapasitesinde kullanımı tercih ettiğiniz alanlarda yoğun kullanımlarınıza uygun olarak tasarlanan motor kontrol ünitesi üzerinden ayarlanabilir 6 kademeli hız ayarına sahiptir. Engel tanıma özelliği, enkoder kontrollü yavaş başlama ve yavaş durma gibi özelliklerinde güvenli kullanımlarınıza uygun olarak tercih edeceğiniz hızlı seri motor mekanizması bluebus, O view ve solemyo sistemleriyle çalıştırılabilmektedir. Ürünün kendine özel flaşör ve fotosel aksesuar modelleri bulunmakla birlikte kendi flaşör ve fotoseli dışında bir başka ürünle çalışmamaktadır.

Nice Robus 500 Hs hızlı seri motor modeli maksimum 12 metreleri kapı uzunluğuna sahip otomasyonlarda 500 kg’a kadar ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir. Kapı mekanizmasının çalışması sırasında çalışma hızı kapı otomasyonunun saniyede 44cm açılmasına imkan tanımaktadır. 230 Vac enerji girişi ve 450W’lık güç ile çalışan en hızlı motor serisi ürünlerinde motor modeli saatte 20 kez çalışma sürekliliğine sahiptir. 11kg’lık mekanizma ağırlığı ile basit montaj imkanını da beraberinde getiren hızlı seri motor modeli zamanın değerini bir kez daha anlamanızı sağlayacak.

Nice Motor Bütçenize uygun fiyat avantajlarıyla sahip olacağınız Nice Robus 500 Hs hızlı seri motor modeli aksesuar seçeneklerine entegre yapısında motor mekanizmasının işlevsel özelliklerini yana kayar kapılarda maksimum düzeye çıkararak kullanım konforu sağlamaktadır. Rahat ve konforlu kullanımda güveni ve kaliteyi bir arada bulacağınız motor modeli dış ortam koşullarında -20 derece ile 50 derece arasındaki çalışma ortam sıcaklığında sorunsuz bir çalışma performansı sergileyecek. Ayrıca hızlı seri motor modeli ıp 44 koruma sınıfına da dahil edilmiştir.

Diger Hizmetlerimiz:

Nice Robus 500 Hs hızlı Bahçe Kapısı Motoru , Nice Kumanda, Nice Teknik Destek, Nice Motor Fiyatı, Nice Motor Servisi, Nice Motor Anakartı, Nice Alıcı Kartı, Nice İletişim Eskişehir.

Bahçe Kapısı Motorları, Garaj Kapısı Motorları, Hızlı Bahçe Kapısı Motoru, Kit Ürünler, Yana Kayar Kapı Motorları

Nice Alıcı Kartı, Nice İletişim, Nice Kumanda, Nice Motor Anakartı, nice motor fiyatı, Nice Motor Servisi, Nice Robus 500 Hs hızlı Bahçe Kapısı Motoru, Nice Teknik Destek Eskişehir