Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor

ÖZELLİKLER

Ürün Adı : Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor

Ürün Kodu :

Kategori : Nice Garaj Kapı Motorları

Alt Kategori : Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor


Nice Türkiye Garaj kapısı otomasyonlarında seksiyonel kapılar için ihtiyaçlarınıza bir alternatif olarak satışa sunulan Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor modeli 10,5 metrekarelin garaj kapıları için uygundur.

Yüksekliği maksimum 3,4 metre genişliği maksimum 3,1 metre seksiyonel kapılar için tercih edebileceğiniz ürün 24 Vac motorludur. Kontrol ünitesinin yanında soketli alıcısı da bulunan motor mekanizması yalnızca 5.2 W’lık enerji harcamaktadır.

Solemyo, Opera ve Bluebus teknolojileri ile de uyumlu olarak çalışabilen motor modeli elektrik kesintisi durumunda acil back-up sistemiyle de çalıştırılabilmektedir.

Satışlarda kit ürün olarak ihtiyaçlarınıza sunulan Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor modelinin yanında 3 metrelik konsol, 1 adet uzaktan kumanda ve uzaktan kumanda alıcısı, solemyo ve opera sistemlerine sahip olabilirsiniz. -20 derece ile 50 derece arasında motor çalışma ortam sıcaklığı bulunan ürün uygun hava koşullarında performansından ödün vermeden uzun yıllar sorunsuz kullanım olanağını sizlere sunmaktadır.

Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor Yetkili Servisi
Seksiyonel kapı kullanımını tercih ettiğiniz her mekan için gönül rahatlığı ile siparişlerinizi verebileceğiniz motor mekanizması için zengin aksesuar seçeneklerine entegre bir yapı da bulunmaktadır.

Uygun aksesuarları tercih ederek motor mekanizmasının fonksiyonel özelliklerini maksimum düzeye çıkarabilir ve kullanımda üst düzey bir konfor sağlayabilirsiniz.

Engel tanıma özelliği, çalışma sırasında otomatik çalışma parametrelerin tanımlanması ve çok daha fazla özelliğiyle güvenli kullanımlarınıza uygun olarak memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlayacak motor mekanizması garaj kapısı otomasyonları için tüm ihtiyacınızı karşılamaya yetecek.

Nice Spin 23 Zincirli Ortadan Çekme Motor modeli için zengin aksesuar seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz. Günde 50 kez çalışma sıklığında orta yoğunlukta kullanımlarınız için tercih edebileceğiniz motor kapı mekanizmasının saniyede 0.28cm açılıp kapanmasına imkan tanımaktadır.

Ayrıca garaj kapısını motor mekanizmasıyla kullanımlarınız sırasında herhangi bir sorun yaşamanız halinde Nice servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.